ציור קיר הוא אלמנט אנרגטי שמחבר מיד את העובדים, לסביבת העבודה

ציור קיר הוא אלמנט אנרגטי שמחבר מיד את העובדים, לסביבת העבודה

ציורי קיר נותנים בוסט אנרגטי מידי לחלל המעוצב. בפרויקטים שסטודיו T+R מבצע, לאור הניסיון, המעצבים במחלקת ארט מנהלים דיאלוג אמנותי עם המותג. ברמה העיצובית המותג יבוא לידי ביטוי על קירות החלל, באופן מעניין. ציורי קירות משתלבים היטב במיתוג סביבת העבודה. יחד עם זאת חשוב לנו שהתרגום של המותג על הקיר לא יהיה פשטני. המותג אמור לעורר עניין, ולא רק לחזור על “דפי האתר” כאילו הקיר הוא עוד מדיה. יש פיתוי מסוים לנצל את הקירות כדי “לחזק” את המותג ולחזור על הויז’ואלים, הסיסמאות והמילים שבאתר ובמדיות השונות. החשש הוא לגרום לעובדים למיאוס ותחושת “פרסום מטעם”, במקום לחזק את הזיקה שלהם למותג, לארגון ולסביבת העבודה. אם כך איך נכון יותר לעשות זאת. כדי לחזק את המסר של המותג, ערכי הארגון, הלוגו וסלוגן באמצעות ציורי הקירות, נמתג את סביבת העבודה בציורי קיר באופן מרענן. נקפיד שהמותג יופיע בציור באופן שמעורר עניין, סקרנות, מחשבה והנאה אמנותית. זהו תפקיד אמני הסטודיו, לשמור על עיצוב החוויה המרגשת העבודה הממותגת. ההשראות שנאמץ יכולות להגיע מעולמות תוכן שונים: השראה שבאה מהטבע, מעולם הבוטנאי, הצומח וחי, השפעות של אילוסטרציות וציירי רחוב אורבניים, צורות גראפיות עכשוויות או ציירים מובילים בעולם האמנות. הציור יבטא את המותג והסיפור הייחודי של הארגון, כפי שבא לידי ביטוי בקונטקסט הרחב של פרויקט העיצוב האדריכלי

סטודיו T+R ציורי קיר בסטודיו
STUDIO T+R ציורי קיר ומיתוג פנים בסטודיוציורי קיר - השראות הסטוריות של סטודיו T+R
ציורי קיר של סטודיו T+R
ציורי קיר וולארט טלי ורקפת

סטודיו T+R ציורי קיר של סטודיו
מיתוג סביבות עבודה עם ציורי קיר STUDIO T+R ציורי קיר בסטודיו

ציורי קירות בסביבת העבודה יוצרים אוירה מיוחדת.  בפרויקטים של שיפוץ או תכנון מלא לחללי מגורים, קליניקות אלגנטיות, מרפאות שיניים, או משרדי הייטק, כבר בשלב ראשון של גיבוש הקונספט והתכנית האדריכלית, מוקצים  קיר או שניים לטובת אמנות וציורי קיר. ציור קיר הוא אמנות חזותית מרגשת שמשדרגת את החוויה בחלל. ציור קיר הוא אלמנט אנרגטי שמחבר מיד את העובדים, המבקרים והשוהים בחלל. 

ציורי הקיר ישתלבו בעיצוב החלל מחדש באופן מתאים בסגנון רגוע ושקט, עכשווי וצעיר, מתוחכם ואלגנטי או תוסס ואורבני.  לכאורה מדובר בטרנד חדשני וצעיר, שבא מלונדון, ניו יורק או פלורנטין, אבל למעשה ציורי הקיר הם אומנות עתיקה מתקופת המערות הפרהיסטוריות. אמנות שאח”כ באה לידי ביטוי בתקופה הקלאסית, ברנסנס ותמיד הופיע בה הסיפור האישי באופן חזותי לעיתים מספיק תוספת של ציור קיר אחד, לפעמים זה השינוי היחיד שאנחנו מבצעים כמעצבי הפרויקט והשינוי היחיד הזה עושה פלאים בעיצוב המשרד. הקסם של קיר כוח אחד כזה מביא את השיפור העצום והמרגש לכל החלל. גם אם המשרד שלכם חשוך מעט או שבקליניקה חדרים צפופים וללא תאורה טבעית, בשל מחסור בחלונות או כשמדובר בפרוזדור משעמם, תוספת פשוטה של ציור קיר תציל את החלל, ותשדרג דרמטית את מרחבי סביבת העבודה.  ציור קיר במרחב, מוסיף לחווית הריגוש ולעניין הויזואלי. 

מחקרים מראים שציור קיר מתאים ודינמי יגביר את רמת האנרגטיות בסביבת העבודה ויתרום ליצירתיות ופרודוקטיביות של הצוות. במשרד שלכם במקום שתגבבו אביזרים, קישוטים ופריטים, קחו קיר חשוף, ותנצלו את ההזדמנות לעשות את הקסם עם ציור קיר מרגש ואמנותי.

 מיתוג סביבות עבודה עם ציורי קיר STUDIO T+R ציורי קיר בסטודיו
סטודיו T+R ציורי קיר בסטודיו

וולארט סטודיו מתוג קירות בסביבות עבודה