ציורי קירות בסביבת העבודה יוצרים אוירה ותחושה של חלל עם משמעות ונשמה

STUDIO T+R ציורי קיר בסטודיו

ציור קיר אחד – לפעמים זה כל מה שצריך כדי לעשות את השינוי בחלל

לעיתים מספיק ציור קיר אחד, וזה כל השינוי הנדרש, לתחושת חוויה מרגשת בחלל. אם סיימתם פרויקט שיפוץ וחסר “המשהו הנוסף”, ציור קיר מתאים, יכול לעשות את ההבדל. ציור קיר אחד גדול בעוצמה של “קיר כוח” בגוונים הרמוניים או דרמתיים, יכול לרגש ולחדש את החוויה בחלל העבודה, בקליניקה או במשרד. כשסביבת העבודה שלכם קצת רדומה, וללא “אמירה” ואופי, כשחשוך מעט, או כשבחדרים הקטנים חסר נשמה, או חסר תאורה טבעית, כשמדובר בפרוזדורים ארוכים ומשעממים, או בחלל חדש משעמם, התוספת הפשוטה של ציורי קיר תעשה קסם ותציל את המצב. ציורי קיר מעלים את המורל ומשפרים דרמתית את חווית השהות בסביבת העבודה.

ציורי קיר בסגנון ביופילי - ביצוע של סטודיו T+Rציורי קיר של סטודיו T+Rההחלטה על ציורי הקיר נלקחת בשלבים ראשוניים, כחלק בלתי נפרד מהתכנון האדריכלי בפרויקט. קיר מצוייר בפרויייקט עיצוב סביבות עבודה. ביצוע תכנון פרוייקט וציורי קיר – עי סטודיו T+R

בפרויקט תכנון ועיצוב מחדש בהיקף של 3 קומות משרדי, עבור חברה בנ”ל ומובילה בתחום המדיטק, ההחלטה על ציורי הקיר נלקחה בשלבים ראשוניים, כחלק בלתי נפרד מהתכנון האדריכלי בפרויקט. בכל קומה בת כ 1800 מטר, הוקצו בתכנית האדריכלית 3-2 קירות כוח. ציורי הקיר נבחרו למקומות הבולטים לעין: באזורי מעבר, בחללי מפגש לשיתוף ידע, באזורי מפגש למנוחה, אוכל ושתיה. הציורים מתאימים ל-DNA של הארגון ומבטאים את התרבות החברה. 

הציורים שציירנו ניקלחו כהשראה מהטבע, פרחים ועלים באובר סייז בגוונים אופטימיים. החברה עוסקת בתחום הרפואה והבריאות, ותרבות הארגון דוגלת באיזון שבין עבודה לחייים ביום-יום. חללי העבודה בפרויקט תוכננו בסטודיו T+R ועוצבו באופן שמדגיש את העבודה בסביבת חיים בריאה, מוארת, מוקפת צמחיה ומזכירה עבודה בפטיו. 

במקום להעתיק לקירות את הלוגו והסיסמאות החוזרות שלהמותג באתר החברה בחרנו למיתוג פנים בפרויקט אימג’ים אמנותיים שמתחברים למותג באופן יצירתי, ערכי ומתוחכם יותר. הציורים מעבירים את רוח החברה, ערכי הארגון וחזונו וכך מצליחים ליצור התרגשות וזיקה אמיתית של העובדים למקום העבודה שלהם. ציורי הקיר שציירי הסטודיו ציירו, נותנים לחלל בוסט ועוצמה, מפיחים חיים ומחברים כל בוקר מחדש את העובדים, המבקרים והשוהים במקום לחלל העבודה ולארגון.

 

אנחנו מתייחסים לקירות בסביבות העבודה בקליניקה, במשרד, או באיזורי ארוח, כאל בד ציור לבן וחלק. האפשרויות לציור רבות ומגוונות ומשתנות מפרויקט לפרויקט. אנו מנצלים את שטחי הקירות לציורים ענקים שמכניסים ריגוש, צבע ואווירה ייחודית, אחרי תהליך ניתוח התאמה ובחירה משותפת של אמני .הסטודיו ביחד עם המזמין. הציורים והסגנונות רבים ומגוונים. ציירי וולארט בסטודיו בוחרים בציורים הרמוניים ופסטלים, או באילוסטרציות בצבעים דרמטיים. בפרויקטים מתאימים ציירנו דמויות הומוריסטיות, הדפסי חיות, או פרחים אובר-סייז ואלמנטים בוטניים בהשראת הטבע ובסגנון ביופילי. לאחרונה שטף את העולם הטרנד של ציורי צורות ודוגמאות גיאומטריות בסגנון המודרני של מחצית שניה של המאה ה-20.

ציורי קיר - השראות גרפאיות צורות גאומטריות, וולארט סטודיו   T+R studio
ציורי קיר – בסגנון צורות גרפיות – השראות אמנות מאמצע המאה ה20 – T+R
ציורי קיר של סטודיו T+R
ציורי קיר – בסגנון צורות גרפיות – השראות אמנות מאמצע המאה ה20 – T+R
ציורי קיר - בסגנון צורות גרפיות - השראות אמנות מאמצע  המאה ה20 -  T+R
ציורי קיר – בסגנון צורות גרפיות – השראות אמנות מאמצע המאה ה20 – T+R