2021 תחזית צבע של הסטודיו

באמצעות שילוב צבעים בדרכים חדשות ובלתי צפויות בסטודיו. מילת המפתח בפרויקטים של סטודיו TR בשנת 2021 היא חדשנות. חדשנות מבחינתנו היא לפצח פרויקט באופן שנותן מענה על צורך מסוים של הלקוח שיש במענה משהו מתוחכם וחדש, שינוי ממשי, לפעמים אפילו בלתי-הפיך. במה שנוגע להתייחסות שלנו לצבע, אנחנו לאמתכוונים להתעלם מצבעים שלקוחות שלנו מרגישים איתם יותר נוח, אלא לשלב את הצבעים המסורתיים ומקובלים עם צבעים בלתי צפויים, או בחיבורי צבע מפתיעים ופחות צפויים.

האופן שבו לקוחות מסתגלים לשינויים האלו מתחיל ב ”The trickle-down effect. אפקט החלחול למטה: אנשים ובכלל זה לקוחות מושפעים ממה שהם נחשפים אליו במדיה, בטבלטים ובטלוויזיה. סדרות, אופנה ואמנות אליהם נחשפים במדיה, פותח לקוחות ליותר צבעים, ולחיפוש אחר שילוב גוונים מיוחד.

אנחנו מחשבות בתכנון עיצוב בהשפעות הפיזיולוגות והפסיכוליות של צבעים כחלק מתכנון ועיצוב פני החלל. עכשיו אנחנו עושות שימוש בחלל שמבוסס על צהוב שידוע שהוא משחרר סרוטונין של הרגשה טובה וזה מתאים לנושא הפרויקט.

עיצוב משרדים בתל אביב
עיצוב משרדים, עיצוב משרדי הייטק, טלי ורקפת, office designe, T+R studio, עיצוב , מיתוג משרדים, משרדים יצירתיים, תכנון משרדים, עיצוב משרדי חברה ביוטכנולוגית, עיצוב פנים למשרדים, עיצוב פנים, עיצוב מרחבי למידה, עיצוב קליניקה

 בחלל משרדים של חברה שמתעסקת בפיתוח טכנולוגיה רפואית, וחשוב לנו ליצר חלל שמשדר WELLNES: שתופס חלק חשוב מהחיים שלנו בבית ובעבודה, ומתחזק במיוחד לאור הקורונה. בחלל הזה באה לידי ביטוי פלטת בגוונים רכים ומוכרים שיוצרים תחושת נוחות ורוגע. בחלל השירותים נתנו ביטוי לכחול הקלאסי כדי להשרות תחושת ביטחון וקשר. נושא הקיימוּת: שהולך ומתפשט לקהל הרחב, למיינסטרים גורם ללקוחות להבין שאנחנו מחשות לעשות יותר ויותר שימוש במוצרים ידידותיים לסביבת הבית והעבודה. אנחנו בוחרים בצבעים ובעיצוב שמשקפים את ערך הקיימוּת.

 ללוחות צבע שישלובו בפרויקטים של סטודיו T+R 2021

הלוח הנורדי – שמורכב מצבעים אותנטיים שמזכירים לנו מלאכת-יד עממית ופולקלור, בשילוב כחול אינדיגו וירוק טחב.

הלוח הספרדי – שמבוסס על גווני צבע חם, דדמתי, טרקוטה, שמדבר לכל התרבויות, אבל מפתיע כשמשולב עם כתמים פחות צפויים כסגול וורדרד.

לוח נטוראל – שבו גוונים ניטרליים ובהירים, בז’ים ואפורים בהירים

עיצוב משרדים, עיצוב משרדי הייטק, טלי ורקפת, office designe, T+R studio, עיצוב , מיתוג משרדים, משרדים יצירתיים, תכנון משרדים, עיצוב משרדי חברה ביוטכנולוגית, עיצוב פנים למשרדים, עיצוב פנים, עיצוב מרחבי למידה, עיצוב קליניקה, עיצוב משרדים ביוטק, עיצוב משרדים פינטק, עיצוב משרדי קלינטק

הלוח הדיכוטומי – שבו חיבור של ניגודים עם צבעים שמחים ושובבים באופן אקלקטי: צהוב וכחול. שחור ולבן. ניגודיות עזה שמחדדת את הגבול 

לוח הטבע – שזה מקור השראה בלתי נדלה לחיבורי צבעים, והשנה החיבורים שלנו יותר נועזים וחושניים כמו מרלו וירוק לבאלנס.

לוח החיבור והכפל – לוח של צבעים חיים תואמים ועם ניגודים מיוחדים: ירוק לימוני, אדום פלפל חריף ותכלת שמיים בהיר.

לוח הפוליכרום – בהשראת מתבניות שחוזרות על עצמן ונגוונים מתוחכמים כירוק-חרדל לצד חום-מוקה.

 הלוח הסינרגטי: שבו הגוונים האהובים כמו ירוק וכחול-ירוק שתמיד יוצרים בחלל חיבורים שקטים. למשל גווני אפור של כחול וכחול-ירוק עם גרסאות אפורות של סגול-לילך או סגול עמוק.

לוח היקום שמחבר גוונים עם זוהה, צבעים נוצצים ליד טונים של גווני אדמה

 

עיצוב משרדי ביוטק

גוונים טרנדיים הם תמיד תולדה של המצב בעולם ושל מצב והלך הרוח הגלובלי. הפחד והדאגה שהקורונה אצל רבים כל כך, הביאה לצורך להתעטף ברכות ובהתאם, ולבחור בגוונים נעימים ומעוררי ביטחון. גוונים עדינים ורגועים, שמקורם בטבע בעיקר, יכנסו אצלינו חזק וישרו שלווה ושקט נפשי על העובדים או הדיירים.