עיצוב משרדי הייטק מא’ ועד ת

עיצוב משרדים

 עיצוב משרד לשיתופיות:
המגמה שמובילה אותנו בתכנון סביבות עבודה בפרויקטים של סטודיו T+R היא של סביבות עבודה שמעודדות את הערך של שיתוף ידע ועבודת צוות בתהליכי העבודה. עיצוב משרדים בעתיד הקרוב יהיה על בסיס חלל ללא הפליה כך שהמנהלים יעבדו לצד העובדים… ללא חדרי ההמתנה ובמקומם יהיו יותר ויותר חללים רב תכליתיים של עבודה, מפגש ,המתנה או מנוחה. בחללים רב תכליתיים מסוג זה ניתן לעבוד, לעשות סיעור מוחות או ישיבות עבודה באווירת בית הקפה/קפטריה, או בחדר ישיבות שקט ואקוסטי.                                    הקונספט שמוביל אותנו בחלק גדול מהפרויקטים בהם הסטודיו מעורב בתכנון ועיצוב סביבות עבודה, הוא שהעובדים הם משפחה אחת גדולה והדגש יהיה על תכנון מתוחכם ויצירתי, של אזורים מגוונים, בכל מני גדלים שמאפשרים גמישות,יעילות וחוויה.

 עיצוב משרד אקוסטי:
נושא האקוסטיקה הוא אחד מהנושאים החשובים ביותר בתכנון חללים פתוחים, אך יש רתיעה מוצדקת מהעבודה בחלל שיתופי. T+Rstudio מתמחה בפתרונות יצירתיים למציאת הפתרונות הטובים ביותר
במשרדים שמתוכננים נכון העובדים והמנהלים נהנים ממגוון רחב של נקודות בהם הם עובדים. וכשעובדים יכולים לעבוד מכל מקום יש ליצור עבורם פתרונות של פרטיות. החללים יהיו משולבים במחיצות יצירתיות ומעוצבות כך שגם יוסיפו חן לחלל, וגם יתנו מענה אקוסטי, ושקט לעובד. המחיצות לא יפגעו בתחושה האוורירית/הפתוחה של החלל.
במחיצות אלו ניתן יהיה לשלב צמחיה, פתרונות אחסון, וגופי תאורה אקוסטיים בולעי רעשים.

%d7%9b%d7%99%d7%a1%d7%90
 עיצוב משרד ארגונומי :
בעיצוב משרד יש להתאים את הארגונומיה לצרכי העובד. T+Rstudio מסייע בעזרת אגרונומים להתאים את הרהוט לסביבות העבודה השונות. לצד התאמת הכיסאות יש מגמה חדשה של התאמת שולחנות לעובדים עם צרכים מסוימים. במקום שולחנות סטנדרטיים וקבועים חברות משקיעות בהתאמת שולחנות מתכוונים כדי שלעובד יהיה נוח לעבוד גם בעמידה. יש חדרי ישיבות ייעודיים שמתוכננים לפגישות יעילות יותר בעמידה.

 עיצוב משרד במולטי מדיה:
תכנון המדיה הוא חלק בלתי ניפרד מעיצוב משרדי הייטק. בכל עמדת עבודה, בחדרי הישיבות בפינות קפה או בפינת ההסבה, המנוחה ההמתנה או בקפטריה, לצד נקודות חשמל נתכנן חיבור ללפ-טופ, למקרן, לחיבורי USB HDMI, יועצי מולטי-מדיה מסייעים בתהליך ומתכננים את כל נושא מולטי-מדיה של כל עובד ועובד

%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%9f%d7%a1%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a13
עיצוב משרד עם מינימום הפרעה למהלך העבודה :
כשמדובר בשדרוג משרד ההנהלות תעדיף שנבצע את עבודות השיפוץ במינימום הפרעה למהלך העבודה. לדוגמה, לא פעם היות ומדובר בסביבות עבודה בבנייני משרדים העבודה מתבצעת בלילות ואחרי שעות העבודה. לא פעם במהלך מספר שעות בלילה קורה הקסם, ולמרת כשהעובדים הגיעו הם הופתעו לגלות שהכול ערוך עבורם ומוכן לעבודה. לעתים כשמדובר בהליך מורכב יותר מעבירים את העובדים מצד לצד באגף המשופץ. כך בזמן שטיפלנו בצד אחד העובדים עבדו בצד השני ולאחר מכן עובדי החברה עברו לעבוד בצד שטופל. אמנם נדרשת כאן גמישות מחשבתית ויצירתיות אבל זה בהחלט קורה יותר ויותר כדי לקצר ולייעל את התהליך כול.
היות והנדל”ן יקר הנהלות משרדי הייטק ובעלי החברות מוצאים דרכים להפיק כמה שיותר מהשטח של המשרד.

%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%9f%d7%a1%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1
במהלך השנים נצבר ב T+Rstudio ניסיון רב ופתרונות יצירתיים לחללים ולסביבות עבודה שמאפשרות למקסם את שטחי עבודה להגדילם ושמור על תחושת הפרטיות בחלל גדול, מואר אוורירי ומעוצב.
T+R studio מתמחה בפתרונות יצירתיים, אחד מיתרונות הסטודיו הבולטים הוא ההבטחה לעמידה בלוח זמנים צפוף, עם חשיבה מתמדת על פתרונות שמתאימים לצרכים המשתנים. הבטחה לעיצוב משרד מתקדם ומתן תמיכה מלאה למימוש הקונספט העצובי. הסטודיו מצליח פעם אחד פעם לספק לכל חברה את משרד החלומות האולטימטיבי.

לתמונות משרדים מעוצבים נוספים T+R studio טלי שנפלד ורקפת גולדפרב