אתם בחברה טובה

בסטודיו T+R לאדריכלות ועיצוב פנים אנחנו מתכננים ויוצרים סביבות עבודה משכנעות, מרגשות, רלוונטיות ואותנטיות.  התפקיד שלנו הוא להחיות ולעצב מחדש את חוויית העבודה.

אנחנו שואלים למה

המון “למה”: למה למעשה אתם שונים, למה אתם חשובים ולמה העולם יהיה מקום חשוך יותר בלעדיכם. ואז כשנביא את הסיפור הייחודי שלכם נביא אותו לידי ביטוי בעיצוב אישי של סביבת החלל שלכם. אנחנו מתכננים בונים ומעצבים לכם את הפתרונות שעונים לדרישות המיוחדות שלכם. רק ככה אנחנו מגיעים ביחד ללב העניין זה מה שעושה את ההבדל.   

 אנחנו לא מעצבים “משרדים“: 

אנו מעצבים ויוצרים חוויות שמקדמות את הארגון, והמותג קדימה. אנחנו מתחברים לחזון שלכם, וגורמים לאנשים להיכנס לחלל בחיוך. התפקיד שלנו בסטודיו הוא להפוך אנשים שעובדים לשמחים ונרגשים, כשמגיעים לעבודה מדי יום.  אנו עוזרים לכם להפוך את סביבות העבודה לחלל עם חוויה, תנועה, רגש, ואת האנשים לעובדים מאמינים נאמנים ושמחים.

עיצוב משרדים INTANGO
עיצוב משרדים, עיצוב משרדי הייטק, טלי ורקפת, office designe, T+R studio, עיצוב , מיתוג משרדים, משרדים יצירתיים, תכנון משרדים, עיצוב משרדי חברה ביוטכנולוגית, עיצוב פנים למשרדים, עיצוב פנים, עיצוב מרחבי למידה, עיצוב קליניקה, עיצוב משרדים ביוטק, עיצוב משרדים פינטק

אנחנו מספרים את האמת שלכם

אנחנו לא מעמידים פנים כאילו שיש לנו את כל המידע והתשובות. אנחנו סטודנטים ממש כשם שאנחנו מומחים . ארכיאולוגים כשם שאנחנו יוצרים וממציאים. בתהליך משותף אנחנו חושפים את האמת היסודית והבסיס המהותי ומשמעותי שלכם. אנו עוזרים לכם לספר  את הסיפור שיושב לכם על קצה הלשון.

סטודיו  T+R זכה בפרסים לאדריכלות ועיצוב פנים של סביבות עבודה מרגשות בעלות אופי וזהות ייחודית. אנו סטודיו שמאמין שלכל דבר יש סיבה, ושהכל קשור בהכל. בסטודיו צוות אדריכלים ומעצבי פנים, שנושמים עיצוב פנים ואסטרטגיה של מותגים. אנחנו שואלים שאלות קשות, לפני, תוך כדי, וגם אחרי תכנון כל פרויקט. זה נכון לגבי סביבות עבודה וסביבות מגורים. אנחנו יודעים איך פותרים בעיות מורכבות, בתהליך יסודי וקפדני מקצועי, יצירתי וזריז. T+R studio – אתם בחברה טובה.

קבלת פרס המשרד המעוצב 2
עיצוב משרדים, עיצוב משרדי הייטק, פרס עיצוב משרדים, טלי ורקפת, office design, T+R studio, עיצוב משרדים יצירתיים, תכנון משרדים