ציורים על קירות המרפאה וחפצי אמנות להשלמת עיצוב פנים בקליניקה ובסביבות העבודה

מדי שנה צוות מעצבי סטודיו T+R בוחן כמה פרויקטים שדורשים תכנון ועיצוב “פרו-בונו” במטרה לתרום לקהילה.

 כשבוחרים פרויקט עם משמעות העשייה מלאה עוצמה ומרגשת. קהילת הרופאים עבורנו היא קהילה חשובה ומעוררת התפעלות, ובפרויקט שבחרנו השנה יכולנו לטפל בתכנון עיצוב פנים מחדש באיזורים ניבחרים בבית חולים לילדים אדמונד ולילי ספרא במרכז הרפואי שיבא תה”ש. ההתמקדות דווקא ברופאים, לא היתה מיקרית, היא באה כמענה לבקשתו של מנהל המחלקה פרופ’ רז סומך. מבחינתינו לעצב סביבת עבודה לצוות הרפואי היה מסוג הפרויקטים שמשלבים תכנון יצירה וזוכים בעשייה עם משמעות. בין הקליניקות במחלקה נימצא חדר הישיבות עם הטריבונה לרופאים הצעירים, פינות אספרסו ברוח משרדי הייטק צעירים, ובמראה עכשווי ופונקציונאלי.   

לבקשת הצוות הרפואי בראשות פרופסור סומך הרופאים עובדים אין סוף שעות, ודרוש לטפל מחדש בחדר רופא תורן, בחדר הישיבות, בפינת האוכל של הצוות הרפואי. 

לסטודיו T+R ניסיון רב בתכנון ועיצוב קליניקות, בין אם מדובר בתכנון ועיצוב מרפאות שיניים, מעבדות או תכנון פנים לסביבות עבודה בתחום הביו-טק והמדיטק.  להתנדב השנה  כדי לעצב מחדש איזורים לצוות הרפואי במחלקת ילדים בבית חולים ספרא היה תענוג אמיתי.   צוות מעצבי סטודיו T+R ניפגש בשנת הקורונה עם רופאים, מתמחים, אחיות וביחד גיבשנו את המשמיה. לשמחתנו ללא כל היסוס ספקים נאמנים של הסטודיו, נרתמו בשמחה לפרויקט המרגש ותרמו ברוחב לב פרי רהוט ועיצוב עפי התכנון. 

לפרויקט התנדבו ותרמו ברוחב לב מיכל ווקסמן – רהוט משרדי, שוקי שוורץ מטולמנס דוט, אלי אדלר מ”פתרונות ריצוף גמיש” אביכהן מגלריית איטמס, אבנר ורעיה מקרת צמחיה והנהלת קבוצת טמבור שתרמו את הצבעים ליצירות האמנות והדקורציה לקירות שבוצעו במיוחד ע”י מעצבי מחלקת הארט בסטודיו T+R.