תכנון מחדש ועיצוב קבלת הפנים בקומת משרדי ALLOT

עיצוב משרדים ALLOT

חלפה לה תקופה, המשרד ניראה קצת עייף, הזדמנות פז להסתכל במבט חדש ורענן על חלל המשרד, ולעשות בו כמה שינויים, כדי שהמשרד “יעבוד”, יותר טוב בשבילכם.

חשוב להפיח חיים בקבלה – זה הדבר הראשון אליו נחשפים המבקרים במשרד.  הקבלה הוא אחד המוקדים החשובים ביותר במשרד. זה המקום בו קורים הרבה מפגשם עסקיים ונרקמים להם יחסי עבודה. שאלו את עצמכם האם האזור של קבלת הפנים באמת משקף את מי שאתם. את ערכי הארגון, תדמית העסק ומי שאתם שואפים להיות, ולהיתפש בעיני המבקר, כבר בשנייה הראשונה שניכנס לחלל שלכם.

דלפק קבלה מהמם, שילוט מרשים מואר או בתלת ממד, עם לוגו בולט ומכובד, מסך טלוויזיה שמשדר את החדשות ברצף, רהוט מזמין ורך למבקרים ולצוות העובדים, כל אלו הם דברים שיוצרים רושם ראשוני חזק וטוב, שנחקק בזיכרונו של המבקר. בחוויית קבלת הפנים במשרדים שלכם יש לאזור הקבלה אמירה חזקה חשובה ונחרצת לגבי מי שאתם.

תמנעו מעומס – בטח יצא לכם לבקר בחלל משרדי עם עומס מטורף של ניירת, קלסרים ודפים בכל עבר, תיקיות קלסרים ושטויות על השולחן לעתים גם על הרצפה. עומס של כבלים חשמליים “בחוץ” וארכיונים או ארונות גבוהים ועמוסי קלסרים. תמנעו מלתת למבקרים שלכם את התחושה שיש עומס וברדק במשרד, כי ככה גם נראית העבודה שאתם מבצעים.   T+R studio משקיע בתכנון ועיצוב המשרד עם ירידה לפרטי פרטים לרבות תכנון אמצעי האחסון הנכונים, וסידור נכון של החיווט והכבלים החשמליים. ארגון סביבת העבודה מחדש באופן שמקרין סדר מופתי יעשה טוב לתדמית הארגון שלכם, יעיד על מקצועיות וניהול בריא של העסק שלכם, ובנוסף גם יאפשר לנצל טוב ונכון יותר את שטחי העבודה, וייעול את השימוש בחללי המשרד.

תרבות ארגונית – כשעושים תכנון חלל ועיצוב משרד לחברת הייטק באופן נכון יש לכך השפעה חיובית על העובדים וזה מגביר את המוטיבציה שלהם בסביבות עבודה. היות והחלל צריך לתמוך במגוון הפעילויות והסגנונות השונים של עבודת חברי הצוות, חשוב לבצע את מהלך התכנון והחשיבה על סביבת המשרד באופן מעמיק ולהעניק השראה חיובית לעובדים, בנוסף חשוב לשקף את אופי וערכי הארגון, ואת התדמית פנימה והחוצה.

לתמונות מפרויקטים של סטודיו T+R