המרפסת שבמשרד

שינוי מעניין שמסתמן בתכנון ועיצוב משרדים בפרויקטים של הסטודיו, הוא תכנון מיוחד למרפסות. המרפסת תופסות מקום דומיננטי ומתחילה לככב במתחמי העבודה החדשים שאנו מעצבות.

עיצוב משרדים, עיצוב משרדי הייטק, טלי ורקפת, office designe, T+R studio, עיצוב , מיתוג משרדים, משרדים יצירתיים, תכנון משרדים, עיצוב משרדי חברה ביוטכנולוגית, עיצוב פנים למשרדים, עיצוב פנים, עיצוב מרחבי למידה, עיצוב קליניקה, עיצוב משרדים ביוטק, עיצוב משרדים פינטק, עיצוב משרדי קלינטק

מרפסות בקומת המשרד בפרויקטים החדשים מקבלות מקום של כבוד. בקומת משרד טיפוסית שמתוכננת ל100 איש ומעלה,  וכ 1500 מ”ר עם שטח של מרפסת בת כמה עשרות מטרים נשמיש כשטח עבודה לכל דבר. תכנון המרפסת יכלול צמחיה, הגנה מפני שמש ורוחות וירוהט במערכות ישיבה יעילות לטובת רווחת העובדים. בפרויקטים חדשים יש מרפסת כזאת לכל מספר קומות. יש פרויקטים בהם יש מרפסות בנות מעל ל200 מ”ר. תכנון טוב יקח בחשבון את הסמיכות של המרפסת לקפיטריה, ולמעליות או למדרגות.     

    

מדובר בעקרון תכנוני שישמנו בכל השדמנות גם בעבר, אבל ניראה שבפרויקטים החדשים המרפסת מקבלת משנה חשיבות ותוקף בזכות משבר הקורונה, אשר האיץ את התהליכים. 

עיצוב משרדי ביוטק

במתחם וובפלס לדוגמה עשינו שימוש במרפסת הקומה שסמוכה לקפיטריה והעובדים נהנו מתוספת רצינית של שיטחי החוץ. עיצבנו גינה עם צמחייה מתאימה ורהוט ומערכות השקיה חימום והצללה כך שהעובדים נהנו לשהות יותר זמן במרפסת, להיפגש ולעבוד מחוץ לשטחי המשרד. פינות גינה במרפסות חיצוניות, גינות אטריום או חללי פטיו נחמדים בשטחי המשרד ומחוצה לו, מהווים אלטרנטיבה יעילה, מסה של שטח צמחיה טובה ותחלופת אויר איכותית ביותר ברב ימות השנה תודות למזג האויר הישראלי.