עיצוב ירוק בסטודיו T+R

עיצוב ירוק מבחינתינו אינו רק טרנד של גוון, אלא תכנון ועיצוב משרד ששם את העובד, בריאותו ורווחתו במרכז. השם המקצועי הוא עיצוב ביופילי – עיצוב שמחובר לטבע, סופג ממנו השראה ומעניק לו מקום נכבד בעיצוב סביבת העבודה.
עיצוב ירוק- ביופילי נתאים בדרך כלל דווקא למשרדים בסביבה אורבאנית מובהקת. בתכנון העיצוב נביא לידי ביטוי שימוש רב בצמחיה, בחומרים ממוחזרים מן הטבע, כמו עץ, טקסטיל טבעי, ואבן, עם דגש על מודעות לסביבה בחסות השמירה על הטבע, שימוש בפרטי ריהוט ועיצוב מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה ולאנשים העובדים בה.
העיצוב יהיה מדויק, מינימליסטי ומוקפד, ויתן במה לחומרים שאינם גוזלים מהמלאי המוגבל. בסטודיו T+R , העיצוב הביופילי מקבל את הכבוד שמגיע לו, הכנסת החוץ אל תוך סביבות העבודה, באופן טבעי ומיטבי, עם דגש על רווחתו של העובד.
תכנון ועיצוב המשרד, התאורה ואוורור החלל יתבצעו באופן שמאפשר זרימה אנרגטית והתנהלות נכונה במרחב. השימוש במוטיבים מהטבע מוסיף תחושת חמימות וביטחון.

השימוש בטקסטורות מחוספסות מעיד על מינימום עיבוד ושימוש בחומרים טבעיים כמו עץ גולמי, קש ובמבוק, לצד צבעוניות מונוכרומטית.
ההתייחסות לפן הטבעי היא חלק מחיפוש מהותי הולך וגובר אחר האותנטי והאמתי והתרחקות ממצגי שווא כפי שרואים לרוב ברשתות החברתיות.הטיפ שלנו אליכם, חשפו שטח גדול ככל הניתן לתאורה טבעית ישירה מהחלונות. שימו דגש על הכנסת צמחייה טבעית אל תוך סביבת העבודה. השאיפה היא שבכל מקום אליו תפנו מבטכם, תתקלו בעציץ נחמד, בצמח מטפס, או בגינה קטנה שופעת אור טבעי. ההשפעה תהיה ישירה על האווירה הכוללת של המשרד ועל תפוקת כלל העובדים.

לתמונות מפרויקטים נוספים  ועיצוב סביבות עבודה ומשרדים -ע”י סטודיו T+R