עיצוב פנים בדירת גן לדוגמא בקריניצי החדשה

עיצוב שנותן מענה הולם לחוויית מגורים מסוגננת ועכשווית למשפחה צעירה בדירת גן משודרגת בקריניצי החדשה.

“מיקומה של הדירה, והעובדה שמדובר בדירת גן, בת 5 חדרים בשכונה בקריניצי החדשה היוו עבורנו נתוני פתיחה מצוינים” אומרת טלי שנפלד, שקיבלה עם רקפת גולדפרב שותפתה, מסטודיו  T+R את פרויקט תכנון עיצוב הדירה לדוגמא מאשדר. “הקפדנו שכל חללי הדירה יהיו נעימים, הרמוניים ומזמינים, וגם שישתלבו באמירה שמתאימה לתדמית ולאווירה שרצינו להשיג. כשנתבקשנו לעצב את דירת הגן כדירה לדוגמא, התרשמנו ממרפסת הגן המרווחת, שצמודה לחלל המגורים, וביקשנו ליצור המשכיות בין החוץ לפנים, באמצעות שילוב גוונים וחומרים מהטבע: “השתמשנו בכל אלו כנקודת פוקוס וככתמי צבע לסירוגין” מוסיפה רקפת גולדפרב.

שילוב גוונים וחומרים מהטבע: אבן טבעית, חבל, עץ, טקסטיל וגוונים ניטרליים -תכנון ועיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R

מבט לגינה, פיסת שמים, תאורה טבעית הרבה צמחייה וסוקולנטיים – תכנון עיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R  

הקו העיצובי שביקשנו להשיג עדין שקט וחזק. שאפנו לתחושת רווחה של דירה מוארת בתאורה טבעית, שהחוץ בה ניכנס פנימה, ושמרפסת הגן בימים אלו מהווה מפלט נוח, שמשלים את תפיסת העיצוב בדירה.

חדר רחצה 1

חלל המגורים מתוכנן מרווח ופתוח, עם דגש על תחושת רווחה ופתיחות אוורירית שמבליטים את היתרונות הבסיסיים בדירה. את בחירת פרטי הרהוט והאבזור עשינו זאת בהקפדה: הצבנו בספה ירקרקה, באופן שתוחם את פינת הישיבה ופונה אל הנוף הניבט מהגן. מרפסת הגן סיפקה את ההשראה העיצובית לדירה, את הנוכחות הנעימה של גוונים ניטרליים של אבן, גווני ירוק, עץ אלון ונגיעות אלגנטיות בשחור. השטיח משלים בגווניו, ובחומרי הגלם הטבעיים ואיכותיים, ומעגן את כל פינת הישיבה בהרמוניה.

השראת הטבע, באה לידי ביטוי בבחירת פינת אוכל, ואביזרי הנוי, תכנון עיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R  

 לפינת האוכל בחרנו בשולחן מעץ אלון מלא  בעל רגל מרכזית בצורת ענפים משתרגים. מדובר בפינה מגלמת בתוכה פשטות טבעית וייחודיות. על הקיר זוג תמונות אמנותיות על נייר ממוחזר, מסגרת עץ טבעי וחיפוי טפט פסים בגוונים ניטראליים לתחושת גובה.

חלל המגורים מתוכנן מרווח ופתוח שמבליט את יתרונות הדירה – תכנון עיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R

חדרי השינה ממשיכים בקו עיצובי וחומרים וגוונים בהירים טבעיים קלילים בפרטי עיצוב איכותיים ומוקפדים. אפשר לומר באופן כללי שהבחירות שלנו מאפיינות בקשת רחבה והרמונית של גוונים וחומרים “טבעיים ועל זמניים”, בהתאם למגמות מגורים מובילות בעולם.

בחדר שינה הורים טפט תלת ממדי בהדפס עלים כרקע למיטה מהווה את נקודת המיקוד (הפוקל פוינט) בחדר.

טפט בהדפס עלים, גוונים ניטראליים בירוק ואבן, אביזרים משולבים עץ אלון בחדר שינה הורים- תכנון עיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R

שילוב אלמנטים טבעיים בסביבה בריאה ומעודדת יצירתיות ושגשוג.תכנון עיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R

לחדרי הילדים המיטות המדפים בחדרי הילדים מעוצבים בקו קליל, פשוט צעיר ומודרני. התאמנו פריטים בגווני עץ טבעי בהיר, ושילבנו כתמי פסטל אופטימיים. בחדרי השינה נבחרו פריטים באיכות בלתי מתפשרת, כשמדובר בריהוט שמשרת ילדים יש לוודא שהרהוט יחזיק מעמד לאורך זמן. רב פרטי הרהוט במראה אורגני ומעוגל. בחרנו בפרטי אבזור משלים עם הדפסי צמחיה, ואלמנטים בוטניים בדגש על מודעות לסביבה ולאיכותה. פרטי הרהוט איכותיים עם דגש על קיימות כך שתמיד יהיה ניתן למחזור וחידוש.

בחדרי ילדים שילוב של טפט עם אלמנטים מהצומח, ומוטיבים מהטבע. תכנון עיצוב פנים טלי שנפלד ורקפת גולדפרב סטודיו T+R

מדובר בתכנון ועיצוב דירת גן מושלמת למשפחה, שמחפשת חוויה משפחתית. דירת גן שאסור לפספס, עם חלל מגורים גדול ופתוח, חדרי שינה ומגוון חללי רחצה, בסגנונות וגדלים שונים. הדירה מעוצבת בהשראת הטבע, ונותנת אפשרויות פונקציונאליות ופינות מגוונות, לצד אבזור שמשלים את המראה והאווירה.