מיתוג חברות הייטק

עיצוב משרדים ברמת החייל

 חברות הייטק עושות מאמץ מודע ליצור קשרים אישיים ומשמעותיים יותר של הארגון מול הקהילה, ובעיקר מול הקהילה שהן משרתות. עבור חברות רבות, הפוקוס השתנה מ”טביעת אצבע” גלובלית לטביעת אצבע עם זיקה לחיבור המקומי.

T+R studio תכנון עיצוב פנים ומיתוג סביבת עבודה של משרדים ע
T+R studio תכנון עיצוב פנים ומיתוג סביבת עבודה של משרדים

 

חברות וארגוני הייטק יוצרים תחושה של תרומה לקהילה באמצעות חוויות משותפות ויצירת חללים משותפים, ע”י התחברות לגורמים מקומיים, וחיבור לקהילה.

במהלך העשור האחרון, חלה צמיחה משמעותית בנושא לקיחת האחריות החברתית ע”י ארגונים מצליחים וחברות הייטק מובילות.

T+R studio תכנון עיצוב פנים ומיתוג סביבת עבודה של משרדים
T+R studio תכנון עיצוב פנים ומיתוג סביבת עבודה של משרדים

 

לא משנה מהי המוטיבציה של הארגון, נושא המעורבות של העובד בקהילה, החיבור למותג, ולחלל או התחברות למשימות אלטרואיסטיות – חברות יודעות לראות את הערך הגבוה של ביצוע מעשים טובים של העובדים מול הקהילה, ומתמקדות לכן בפעילות שמטרתה מעורבות חברתית שהולכת דווקא לרמה המקומית. חברות הייטק שואפות לספק לעובדים את החיבורים האנושיים ואת הרצון לתת שאנשים שלהם מחפשים.ר

בעולם הטכנולוגי שלנו שמשתנה במהירות מדי יום, רבים חשים תחושה של ניתוק ובידוד. מיליוני אנשים בוחרים לחיות בערים: 2.6 מיליארד הודעות אימייל נשלחות לכל העולם, 300 מיליון תמונות בפייסבוק מועלות ביום, 350,000 ציוצים חדשים לדקה. כל אלו גורמים לרצון שלנו ליצור קשרים אמיתיים, ומשמעותיים, לעתים קרובות באמצעות פעילות ומעורבות בקהילות מקומיות, בנושאים מגוונים כמו באמנות, מזון או מוסיקה.

במשרדי אדובי בסן חוזה, גויס אמן מקומי ליצירת האיקון A של החברה באמצעות ארגזי פירות מקומיים, כמחווה של כבוד להיסטוריה החקלאית של העיר.

2

על פי מחקר , 86% מהחברות האמריקאיות מאמינות כי העובדים מצפים מהארגון שיספק להם הזדמנויות לתרום לקהילה. בנוסף, על פי מחקרים וסקרים, עולה שמציאת משמעות ותכלית במקום העבודה חשובה לכל העובדים בכל הדורות. 
חברות הייטק מגיבות לכך בהשקעה מוגברת בכל מה שקשור לנושא הרווחה, אחריות חברתית ומעורבות הארגון בקהילה.
אנו רואים זאת בהירתמות, התחברות ובתרומה של ארגונים האלו לפעילויות ברמה המקומית: חברות הייטק יוצרות תחושה של קהילה באמצעות יצירת חוויות משותפות והקצאת חללים משותפים לטובת המפגשים הללו במקום העבודה. אמנים מקומיים, יצרנים ועסקים יכולים להגיע ולספק תובנות ייחודיות לארגון. את ההשפעה של השקעה ניתן להרגיש בצורה משמעותית יותר ויותר. והתוצאה ? חברות הייטק מחזקות את שמן הטוב והמוניטין שלהן כחברות נדיבות, ופועל יוצא מכך הוא הגברת הנאמנות של העובדים ומשיכת כישרונות צעירים לארגון. חלק גדול מהפעילויות באות לידי ביטוי בתכנון ובנראות סביבות העבודה של ארגונים אלו.

T+R studio תכנון עיצוב פנים ומיתוג סביבת עבודה של משרדים ע

T+R studio תכנון עיצוב פנים ומיתוג סביבת עבודה של משרדים