זריקת מרץ ורענון המשרד שלכם

עד יום ראשון מסיימים עם זה!  

חקרים הראו כי 1 מתוך 4 עובדי משרד לא פעם מוצאים את עצמם משועממים כרונית, לעתים קרובות הם רואים בסביבת העבודה שלהם מקום אפרורי ומזעזע, משעמם ורחוק מלהיות מלהיב. למעשה, הוכח שרגשות כאלה, על בסיס יומי, יכולים להיות בעלי השלכות על הבריאות ועלולות לגרום לנזק עצום, וכתוצאה מכך להורדת המורל והביצועים ברחבי המשרד. לעתים קרובות, עומס חפצים מיותרים במשרד מיושן, או סתם מוזנח, זה כל מה שצריך כדי לפתח את כל הרגשות השליליים הללו בקרב העובדים. למרבה המזל, זה יכול להיות פתיר בקלות: בהתארגנות אחת על רענון המשרד, יוצרת זריקת מנת מרץ חיובית שמכניסה אופטימיות ואנרגיות חדשות ליום העבודה. לכן, אם אתם והעובדים שלכם מרגישים את ההשפעות השליליות של המרחב המוזנח, והמשרד לא ממש מלהיב, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לתת למשרד הדהוי שלכם, מתיחת פנים נחוצה – במינימום הוצאות!

עיצוב מחדש – משהו פשוט כמו תוספת כתם צבע בתלייה של מספר תמונות חדשות על הקיר, יעשה את העבודה בחלל. השינוי יהיה מידי ומפתיע ויהפוך את המשרד כולו למקום בו ניתן ממש ליהנות. רבים מניחים שלשפץ זה אינספור שעות, עצים ומתח ותקציב מימון בלי גבול, לאמיתו של דבר זה רחוק מהאמת.
כדי לרתום את צוות העובדים למשימה ולהפוך את צוות המשרד למעורב יותר בתהליך. אפשר להריץ סקר לגבי איזה צבע מועדף על הרב, ולצבוע את הקירות. זה יכול להיות בהחלט מרגש לבחור ביחד את ההדפסים הגראפיים מתוך כמה טפטים לבחירה. בדרך זו, כל אחד יכול להרגיש חלק מיצירת משהו חדש -משותף, ודרך מושלמת כשלעצמה להעלות את המוראל! כדי להתחיל, כדאי לבדוק כמה מאתרי התמונות ברשת, שם תמצא מגוון עצום של יצירות אומנות במחיר סביר שבטוח יתאים לכל נושא דקורטיבי שתלכו עליו.

הורדת-העומס De-clutter –דוגמאות אין ספור של מחקר הראו כי עומס ובלגן יכולים להשפיע רע על מהלך-המחשבה של האדם. לעתים קרובות הם גורמים למתח, חרדה ודיכאון. רובנו מבלים כמות עצומה מזמננו בעבודה, אז, אם המשרד שלכם מבולגן ועמוס שלא לצורך או סתם לא מסודר, ייתכן שלא ביודעין אתם גורמים לעצמכם נזק.
הורדת העומס נראה כמו משימת ענק, אבל אם כולם מעורבים, זה הרבה יותר קל ומהיר ממה שחושבים. ניתן להקצות חלקים מסוימים במשרד לאנשים מסיימים. השיטה היא ליצור שתי ערימות של פריטים: פריטים שצריך לשמור, ופריטים לזרוק. לעתים קרובות צריך להיות אכזרי בתהליך הזה של הורדת העומס, ולהיפטר מלא מעט דברים שאפשר לשמור אבל למען הבריאות והמראה הכללי של המשרד חיוני להיפטר מהם.

לסדר מחדש את תכנון ההושבה- שינוי של הסדר המוגדר הוא דרך מצוינת לרענן את כל המשרד, במיוחד אם הרהיטים עמדו באותו המקום במשך שנים. נסו לשנות את העמדת הרהוט בכמה צורות ובפריסות שונות, עד שתמצאו את העמדה הנוחה מכולם וזו שנוחה לכם ביותר. תוכלו אפילו לזהות שרהיט או שניים מיותרים ולא נחוץ לכם יותר (דרך מצוינת נוספת להוריד עומס!) 

כך תוכלו לתת למשרד הישן ודהוי מתיחת פנים רעננה, ודרך מובטחת לשפר את מצב הרוח והפרודוקטיביות. כל הטיפים והעצות הנ”ל הן רק חלק הדרכים הנהדרות בהן ניתן לחדש לאלתר את המשרד שלכם ולשפר את הנראות וההרגשה, מהר מאד תוכלו לקצור את הפירות, ביותר ממובן אחד.

בהצלחה