עיצוב סביבות עבודה ומשרדים

משרדי קריאטיב קליקס

עיצוב משרדים וסביבות עבודה בצבעוניות נועזת. הדומיננטיות של משרדים בצבעי באפור, שחור ולבן נעלמת לאחרונה. בעיצוב משרד כדאי להקפיד על מינון נכון של צבעים. זאת כדי לא לעייף את העובדים ולא ליפול למלכודת של מראה ילדותי.

שילוב של מגוון חיפויי ריצפה וקירות באותו מרחב: פרקט, בטון, אריחי שטיח ופי.וי.סי ומשחק של חיפויי ריצפה שמטפסים לקירות, כחלק מעיצוב המשרד , 

ריבוי פינות למפגשי ועבודה לא-פורמליים, אפילו פינות זרוקות וחופשיות לרביצה והשתרעות, “אזורי גיחה” בחלל הפתוח שמוקצים לטובת חדרי ישיבות פתוחים, וחללי מפגש לצד פינות שמעוצבות ברוח ובאווירת בית קפה.  

עיצוב משרדים עם פרטי רהוט בייתי וצורת ישיבה “רכה” על ספות וכורסאות. העיצוב המשרדי הזה מזמין מפגשי עבודה משוחררים ויצירתיים יותר. מתאים למפגשי צוות, למנוחה ולשינוי אוירה. עיצוב משרדים בחלל עבודה משותף ופתוח יותר אזורי “אופן ספייס”, כדי לחסוך עלויות ולייצר אינטראקציות חברתיות. המעבר לחללי עבודה משותפים בא על חשבון ריבוי משרדים קטנים וסגורים ומחייב פתרונות אקוסטיים. עיצוב אדריכלי “ברוטלי” ו”לא מושלם” הכולל חשיפת התקרות, הצנרת ומערכות המיזוג.  המראה הזה בא בהשראת הסטארטאפים, שיכלו להשכיר חללים תעשייתיים לא מיופיפים, בהיותם דלי משאבים בתחילת דרכם.   

להכניס לתכנון העיצוב של המשרד בחלל הפתוח אזורי “מסתור” אליהם ניתן לברוח כשרוצים קצת שקט, ופרטיות. מדובר בחללים שחלקם אפילו מקורים, סגורים ואינטימיים. ניתן לחשוב שם בשקט, להתבודד, לברוח מהחלל הפתוח, או לבצע עבודה, באווירה אחרת מזו שליד שולחן העבודה. 

שימוש במחיצות זכוכית, במקום קירות. תופעת “חדרי האקווריום” השקופים בחלל הפתוח מאד פופולריות. מתאים לחדרי ישיבות, אך מחייב פתרונות אקוסטיים, בעיקר בחדרי שקט לסיעור מוחות, חדרי טלפון, או חדרי video conference.  ולחסוך בעלויות מיזוג. קירות צמחיה טבעית כדי להזרים חמצן נקי שימוש בתאורה נכונה יעילה וחסכונית, שימוש רב בתאורת LED, כל זה כחלק מתפיסת עיצוב משרד ירוק וידידותי לסביבה. שימוש במדרגות “טריבונה” כמו במגרש ספורט בתיכון, נוח ומתאים למנוחה, למפגש וכשיש כינוס צוות. כמובן שסגנון הישיבה הזה משדר אוירה צעירה ומשוחררת.

למשרדים מעוצבים ע”י T+R studio  טלי ורקפת.