עיצוב משרדים מחדש, רענון ומיתוג סביבת העבודה

עד יום ראשון מסיימים עם זה!
חקרים הראו כי 1 מתוך 4 עובדי משרד לא פעם מוצאים את עצמם משועממים כרונית, לעתים קרובות הם רואים בסביבת העבודה שלהם מקום אפרורי ומזעזע, משעמם ורחוק מלהיות מלהיב. למעשה, הוכח שרגשות כאלה, על בסיס יומי, יכולים להיות בעלי השלכות על הבריאות ועלולות לגרום לנזק עצום, וכתוצאה מכך להורדת המורל והביצועים ברחבי המשרד.

 

לעתים קרובות, עומס חפצים מיותרים במשרד מיושן, או סתם מוזנח, זה כל מה שצריך כדי לפתח את כל הרגשות השליליים הללו בקרב העובדים. למרבה המזל, זה יכול להיות פתיר בקלות: בהתארגנות אחת על רענון המשרד, נוצרת זריקת מנת מרץ חיובית שמכניסה אופטימיות ואנרגיות חדשות ליום העבודה. לכן, אם אתם והעובדים שלכם מרגישים את ההשפעות השליליות של המרחב המוזנח, והמשרד לא ממש מלהיב, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לתת למשרד הדהוי שלכם, מתיחת פנים נחוצה – בלי לשבור את התוכניות בבנק!


עיצוב מחדש
משהו פשוט כמו תוספת כתם צבע באמצעות תלייה של מספר תמונות חדשות על הקיר, יעשה את העבודה בחלל. השינוי יהיה מידי ומפתיע ויהפוך את המשרד כולו למקום בו ניתן ממש ליהנות. רבים מניחים שלשפץ זה אינספור שעות מתח ותקציב מימון ללא תחתית, לאמיתו של דבר זה רחוק מהאמת.
כדי ללכד את צוות העובדים למשימה ולהפוך את צוות המשרד למעורב יותר בתהליך. אפשר להריץ סקר לגבי איזה צבע מועדף על הרב, ולצבוע את הקירות. זה יכול להיות בהחלט מרגש לבחור ביחד את ההדפסים הגראפיים מתוך כמה טפטים לבחירה. בדרך זו, כל אחד יכול להרגיש חלק מיצירת משהו חדש -משותף, ודרך מושלמת כשלעצמה להעלות את המוראל! כדי להתחיל, כדאי לבדוק כמה אתרי תמונות ברשת, שם תמצא מגוון עצום של יצירות אומנות במחיר סביר שבטוח יתאים לכל נושא דקורטיבי שתלכו עליו.

header-mockup1_1200w.jpg

הורדת-העומס De-clutter
דוגמאות אין ספור של מחקר הראו כי עומס ואת הבלגן יכולים להיות השפעות הרות אסון על מהלך-המחשבה האדם, לעתים קרובות גורמים רמות גבוהות של מתח, חרדה ודיכאון. רובנו מבלים כמות עצומה של זמננו בעבודה אז, אם המשרד שלך הוא מבולגן שלא לצורך ולא מסודר, ייתכן שלא ביודעין אתה גורם לעצמך נזק.
הורדת העומס נראה כמו משימה ענקית אבל, אם כולם מעורבים, זה הרבה יותר קל ומהיר יותר ממה שחושבים. ניתן להקצות חלקים מסוימים במשרד לאנשים מסיימים. השיטה היא ליצור שתי ערימות של פריטים: פריטים לשמור, ופריטים לזרוק. לעתים קרובות צריך להיות אכזרי בתהליך הורדת העומס, ולהיפטר מלא מעט דברים שאתה יכול לשמור אבל למען הבריאות והמראה הכללי של המשרד חיוני להיפטר מהם.

cactus-1851043_1920-740x493

לסדר מחדש את תכנון ההושבה

 

שינוי של הסדר המוגדר הוא דרך מצוינת לרענן את כל המשרד, במיוחד אם הרהיטים עמדו באותו המקום במשך שנים. נסו לשנות את העמדת הרהוט בכמה צורות ובפריסות שונות עד שתמצאו את מתוך כולם את ההעמדה הנוחה ביותר. תוכלו אפילו לזהות שרהיט או שניים מיותרים ולא נחוץ לכם יותר (דרך מצוינת נוספת להוריד עומס!)

לתת למשרד הישן ודהוי מתיחת פנים רעננה, זו דרך מובטחת לשפר את מצב הרוח ואת הפרודוקטיביות. כל הטיפים והעצות הנ”ל הן רק חלק הדרכים הנהדרות בהן ניתן לחדש לאלתר את המשרד שלכם ולשפר את הנראות וההרגשה, מהר מאד תוכלו לקצור את הפירות, ביותר ממובן אחד.